statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana z APN-em Tychy !

• autor: pindoR1920, 2013-08-25 14:56

Skład: w bramce Bartosz Wójcik , w obronie od lewej Adrian Depta  , Daniel Augustyniok , Dawid Fuchs i Filip Rzepka , pomoc od prawej strony Dawid Leżok , w środku Adam Ciałoń , Bartosz Just i Piotr Botor a na lewym skrzydle Szymon Moćko i w ataku Rafał Małecki .

Mecz zaczeliśmy dobrze bo już na początku strzeliliśmy gola. Obrońcy APN-u niepewnie grali w obronie co wykorzystał Bartek Just . Przejął piłkę w polu karnym i pewnym strzałem po ziemi zdobył bramkę. Niedługo pózniej podwyższyliśmy na 2:0 . Rzut wolny z lewej strony boiska , pięknym dośrodkowaniem popisał sie Dawid Leżok który posłał piłkę na długi słupek a był tam Rafał Małecki który strzałem głową po długim rogu strzelił 2 bramke dla Poloni . Takim wynikiem zakończyła sie 1 połowa . Na początku 2 połowy nic takiego sie nie działo , ale kiedy z obrony poszła długa piłka na lewe skrzydło , troche za mocna bramkarz do niej wyszedł ale chciał sie troche pokiwać i odebrał mu ją Szymon Moćko wycofał na szesnasty metr był tam Rafał Małecki i strzałem pod poprzeczkę zdobył kolejnego gola , było już 3:0 . Wydawało sie że goście nie będą w stanie nam zagrozić a jednak tak sie stało. Z rzutu rożnego dośrodkowywał zadodnik z Tychów , nieskutecznie wybita piłka trafiła pod nogi jednego z zawodników APN-u uderzył w naszego obrońcę a on niefortunnie wybił i piłka wpadła do naszej bramki . Jednak kilkanaście minut pózniej znowu odskoczyliśmy rywalom . Akcja z lewej strony , wymiana piłki pomiędzy Szymonem Moćko i Rafałem Małeckim , dośrodkowanie do Piotrka Botora , on przyjmuje i strzela pewnie po ziemi . Jest Już 4:1 dla nas . Ale to nie koniec emocji . Pod koniec spotkania Dawid Leżok Ruszył prawą stroną , zagrał do środka , Bartek Just troche zle przyjął sobie futbolówkę , trochę agresywniej powalczył , zawodnik z Tychów sie przewrócił , obrońcy APN-u myśleli że sędzia odgwizda faul , gwizdka nie było a do piłki podbiegł Rafał Małceki i strzelił z szesnastego metra w prawy róg . Pózniej jeszcze jedną bramkę dołożyli zawodnicy APN-u i skończyło sie wynikiem 5:2 dla Poloni Łaziska !

Bramki dla Poloni strzelali : Just , Małecki ( 3 ) , Botor .